© Copyright 2009-2015
Michał Białko

 

Nazywam się Michał Białko


MichałFotografuję, bo jestem w tym dobry. Lubię fotografować. Oddając finalny efekt własnej pracy wieńczę długotrwały proces. Zaczynam od poznania niepowtarzalnych ludzi oraz ich potrzeb. Mieszam własną wizję reportażu z ich osobistą. Przemierzam Polskę, świat i docieram do określonego celu. Wyciągam aparat i tworzę niebanalny kadr, chwytam cenne momenty dla moich klientów.

Z wykształcenia informatyk, grafik komputerowy. Z wyboru fotograf. Wiele lat temu, przechadzając sie uliczkami St-Tropez, które fotografowałem, pomyślałem, że mógłbym się tym zajmować zawodowo. Niedługo potem porzuciłem wszystko dla fotografii. Ot, cała filozofia mojego rozwoju zawodowego.. Cieszy mnie, że moja praca pozwala mi poznawać tylu ciekawych ludzi, odwiedzać niesamowite miejsca i spędzać kreatywnie czas.


Fenomenalne! Dziękujemy za fantastyczną współpracę i polecamy każdym przyszłym małżonkom tak superowego i profesjonalnego fotografa!

Magda
Szczęśliwa małżonka

Michale jesteś najlepszym fotografem, dziękujemy za zatrzymanie najwspanialszych chwil w naszym życiu.

Renia
Renia & Rafał

Największym atutem Michała jest eliminowanie barier emocjonalnych podczas sesji. Piszę to jako facet, który nie cierpi być fotografowanym i który nie lubi siebie na zdjęciach. Natomiast praca z Michałem jest jak przyjemna zabawa, wygłupy. Zero spiny. Dlatego polecam Go jako fotografa również takim osobom jak ja.

Marek
Żonkoś